Polski portal w UK

„Wiosna Kobiet” w Polskim Klubie w Bury

Wczoraj w Polskim Klubie w Bury odbyło się wydarzenie zorganizowane pod nazwą “ Wiosna Kobiet “. W trakcie eventu Panie, ale także towarzyszący im panowie, mieli okazje wysłuchać ciekawych wystąpień zaproszonych na to spotkanie gości.

Podczas spotkanie można było dowiedzieć się jak m.in. zadbać o swoje zdrowie zarówno z punktu widzenia ciała jak i duszy.

„Chcemy by w Polskim Klubie w Bury cyklicznie odbywały się ciekawe wydarzenia, w których mogą uczestniczyć mieszkający tutaj na Wyspach Polacy. W naszym kalendarzu zaplanowaliśmy kilka ciekawych eventów. Jednym z nich będzie m.in majowe spotkanie polonijne jakie organizujemy razem z portalem PolishNews24 w ramach tegorocznych obchodów Polish Heratage Days – mówi w rozmowie w PolishNews24 Pani Joanna Jóźwiak z Zarządu Polskiego Klubu w Bury.

Bardzo dobra frekwencja oraz aktywne uczestnictwo do samego końca podczas wczorajszej „Wiosny Kobiet”, mogą świadczyć o tym, że formula wczorajszego spotkania bardzo spodobała się jego uczestnikom. Można spodziewać się kolejnej edycji i kontynuacji tej ciekawej inicjatywy polonijnej.


Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: