PolishNews24 Manchester

Polskie Targi Pracy i Pomysłów na Biznes. Wydarzenie w Manchesterze już w najbliższą sobotę

Już w najbliższą sobotę, 16 grudnia w Polskim Klubie w Bury w Manchesterze, odbędzie się wydarzenie organizowane pod nazwą „ Polskie Targi Pracy i Pomysłów na Biznes”. Udział w wydarzeniu dla Wszystkich odwiedzających jest całkowicie bezpłatny.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się m.in. jak szukać pracy w UK i Polsce, jak napisać dobre CV, jakich błędów unikać podczas rekrutacji, czy jak połączyć sportową pasję z karierą zawodową . W części poświęconej biznesowi, można będzie posłuchać ciekawych prezentacji firm, m.in na temat współpracy B2B i networkingu, a także emplyer brandingu.
Ciekawym punktem w programie będzie niewątpliwie dyskusja zaplanowana na godzinę 14:00, w trakcie której uczestnicy porozmawiają o powrotach z Wielkiej Brytanii do Polski , życiu i pracy na Wyspach i innych tematach istotnych z punktu widzenia Polaków w Wielkiej Brytanii.

Wiecej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.

Firmy zainteresowane udziałem w formie stacjonarnej lub zdalnej, mogą jeszcze nadsyłać swoje zgłoszenia poprzez link zamieszony poniżej.Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: