Anglia Co, gdzie, kiedy. Polish News 24 PolishNews24 Warto wiedzieć Wielka Brytania Wolny czas

Aktywna integracja Polonii w Polskim Klubie w Bury w Anglii

Po kilku miesiącach przerwy w działalności spowodowanej pandemią koronawirusa, Polski Klub w Bury w Anglii na nowo aktywnie włącza się w pracę na rzecz lokalnej Polonii.
W ramach sobotnio – niedzielnych pikników rodzinnych zapraszają do udziału w zaplanowanych aktywnościach. Już w najbliższy weekend odbędą się zajęcia Zumby Gold, jogi dla dzieci, gry i zabawy dla najmłodszych. Nie zabraknie smacznego polskiego jedzenia i tradycyjnego grilla. Organizatorzy liczą na udział miejscowej Polonii w organizowanym wydarzeniu.
Dla dzieci i rodziców jest to świetna okazja by wyjść z domu, kreatywnie i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, rozmowach z ludźmi, z którymi z powodu pandemii nie mogliśmy spotykać się osobiście przez kilka ostatnich miesiecy – mówi przedstawicielka Polskiego Klubu w Bury Wanda Warrington w rozmowie z portalem PolsihNews24.com.

Kolejne wydarzenie zaplanowano na 24 i 25 kwietnia. Więcej informacji znajdziecie na stronie Klubu w mediach społecznosciowych i na nowej stronie Polskiego Klubu w Bury

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
error

Zobacz portal PolishNews24.com w social media! Dołącz do nas!