Ciekawe Wydarzenia Informacje Warto wiedzieć Wielka Brytania

W Wielkiej Brytanii trwają przygotowania do wielkiego jubileuszu Królowej Elżbiety II

W 2022 roku Jej Wysokość Królowa Elżbieta II zostanie pierwszym brytyjskim monarchą, który po 70 latach służby będzie świętował platynowy jubileusz.

Z tej okazji, Brytyjczycy rozpoczęli specjalne przygotowania obchodów. Na ulicach, budynkach, pubach, widać coraz więcej dekoracji w kolorach brytyjskich, z elementami bezpośrednio odnoszącymi się do rodziny królewskiej. Na samochodach widzimy powiewające małe, brytyjskie flagi.

Można powiedzieć, że bieżący tydzień, podporządkowany jest „The Queen’s Platinum Jubilee 2022”.

Na Wyspach, od czwartku, będzie obowiązywał długi weekend, a w jego trakcie, odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń i tematycznych eventow.

Najbardziej uroczystych obchodów możemy spodziewać się w Londynie.

Jeśli mieszkacie w Wielkiej Brytanii i szukacie wydarzeń w waszej okolicy, możecie skorzystać ze strony https://platinumjubilee.gov.uk. W łatwy i szybki sposób wyszukacie planowane z okazji jubileuszu eventy w różnych miastach.

Co ciekawe, jubileusz Królowej, stal się także okazją dla sklepów i sprzedawców do przygotowania ofert promocyjnych. Sklepy zachęcają specjalnymi kuponami rabatowymi i promocjami w sklepach stacjonarnych, internetowych, a także wysyłając je na skrzynki email.

Biorąc pod uwagę ilość różnego rodzaju sprzedawanych gadżetów związanych z tym wydarzeniem, dla lokalnego biznesu, będzie to na 100% idealna okazja na spory zarobek.
Na zwiększone obroty mogą liczyć puby i restauracje, gdzie w czasie świętowania na pewno będzie bardzo tłoczno.

W portalu PolishNews24 postaramy się przekazać wam jak najwieckiej informacji z obchodów wyjątkowego jubileuszu Królowej.

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
error

Zobacz portal PolishNews24.com w social media! Dołącz do nas!