PolishNews24 Manchester

Świąteczne jarmarki w Manchesterze

Jak co roku w centrum Manchesteru odbywaja się tradycyjne świąteczne jarmarki. Na licznych stoiskach można zakupić różnego rodzaju produkty i przysmaki, zarówno te typowo angielskie, jak i te z różnych stron świata jak na przykład z Włoch. Nie brakuje stoisk z rękodziełem i ciekawymi oryginalnymi propozycjami.


Tegoroczne Jarmarki Bożonarodzeniowe w Manchesterze rozpoczęły się 10 listopada i potrwają do 21 grudnia. Ten rok jest rokiem szczególnym, ponieważ mija dokładnie 25 lat od kiedy po raz pierwszy zorganizowano tego typu wydarzenie w Manchesterze. Warto wiedzieć, że w tym roku powraca magiczna, świąteczna parada. Zaplanowana na niedzielę 3 grudnia impreza zapowiada się na jeszcze większą i lepszą niż niezapomniana, pierwsza w historii miasta, zeszłoroczna Parada Bożonarodzeniowa, która na ulicach zgromadziła rodziny, dzieci i tłumy osób praktycznie w każdym wieku.
Więcej informacji na temat wydarzeń w okresie przedświątecznym w Manchesterze znajdziecie tutaj.
Poniżej kilka zdjęć jarmarków i ulic miasta, na których panuje już świąteczny klimat.Przeczytaj także w portalu PolishNews24:
Świątecznych jarmarków czas

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: