Top

Azja Podróże Podróże online z PolishNews24.com PolishNews24

Sri Lanka zaprasza turystów

Jak donosi nasz korespondent ze Sri Lanki -Paweł Szozda, od 1 sierpnia ponownie będzie można odwiedzać ten piękny kraj. Paweł żyje i pracuje na wyspie od kilku lat. Zna ją, jak mało który Europejczyk. Oto jego relacja.
Rząd ustanowił zasady bezpieczeństwa, które obecnie są implementowane pod nadzorem komisji medycznej. Zapraszamy na wakacje w Sri Lance. Ze swojej strony mogę zapewnić kompleksową obsługę na miejscu, bilety lotnicze, przewodnictwo w języku polskim lub angielskim, rezerwacje hoteli jak i przygotowanie programów zwiedzania.
Sri Lanka odznacza się wspaniałym klimatem równikowym, nie mamy pór roku a pogoda praktycznie cały rok jest przyjemna zarówno dla amatorów leniuchowania na plaży, jak i zwiedzania.
Bujna przyroda, zapierające w piersiach krajobrazy, zabytki klasy UNESCO, buddyjskie klasztory czy hinduistyczne świątynie, moc sportów wodnych, ciekawe trasy trekkingowe, a przede wszystkim wiecznie uśmiechnięci i beztroscy mieszkańcy, są gwarancją udanych i nie zapomnianych wakacji.
Luksusowe hotele w przystępnych cenach, niejednokrotnie projektowane przez najwybitniejszych lankijskich architektów będą dodatkową atrakcją, umożliwiając poznanie tajników egzotycznej kuchni lankijskiej w najlepszym wydaniu. Medycyna ajurwedyjska, w tym lokalne spa oferujące całą gamę zabiegów rewitalizujących, to chluba Sri Lanki. Centra medytacji, gdzie pod bacznym okiem uznanych instruktorów można poznać siłę jogi, jak i poddać swój umysł głębokim stanom odprężenia, to również inne, być może nie dla wszystkich znane oblicze ten niewielkiej wyspy na Oceanie Indyjskim. Parki narodowe, gdzie można zobaczyć największe na świecie stada słoni azjatyckich, niedźwiedzie wargacze, wiele rodzajów małp wąskonosych, w tym endemiczne langury białobrode, jelenie, sambary indyjskie, kury cejlońskie i niezliczone gatunki ptactwa oraz największe żyjące na wyspie koty – lamparty podczas fascynujących safari jeepami, to kolejne atrakcje tej równikowej wyspy. Więcej informacji na temat Sri Lanki znajdziecie na stronie: http://www.srilankapolonia.pl

Like, share, follow PolishNews24

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Podoba ci się strona PolishNews24.com? Wyślij info do znajomych! Dzięki ;)