PolishNews24 Manchester

„ Spare” – biografia Księcia, która budzi sporo emocji i komentarzy

We wtorek ukazała się wzbudzająca kontrowersje autobiografia Księcia Harry’ ego.

Głośno komentowana w brytyjskich mediach publikacja, wzbudza sporo emocji, bo książę Harry dzieli się nie tylko prywatnymi szczegółami ze swojego życia, ale także zdradza pikantne szczegóły dotyczące jego relacji z bratem, ojcem i pozostałymi czcionkami rodziny królewskiej.

Wymowny tytuł „ Spare” ( pol. „Zapasowy” ) może sugerować to, czego można spodziewać się czytając historie brytyjskiego księcia.

Po wywiadzie jakiego Książę Harry udzielił wraz z swoja małżonką Meghan Marke u Oprah Winfrey, to kolejna odsłona medialnej konfrontacji na linii – Rodzina Królewska.

Wśród pytań pojawiających się tutaj na Wyspach jest to dotyczące wpływu najnowszej publikacji na popularność rodziny królewskiej wśród Brytyjczyków. Media zastanawiają się także, czy po tym jak Książę Harry opisał swoje relacje z członkami rodziny Królewskiej zostanie on zaproszony na koronacje swojego ojca – Króla Karola III.

Słuchając opinii Brytyjczyków na temat tej publikacji można sądzić, że zdania są podzielone.

Niektórzy uważają, że publiczne wyciąganie rodzinnych, niełatwych spraw czy problemów jest nie na na miejscu. Inni chwalą księcia za odwagę.

Photo by PolishNews24

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: