Ciekawe Wydarzenia UK

Koncerty Nosowskiej w Manchesterze i Londynie


Nosowska – autorka tekstów, wokalistka nagrywająca z zespołem Hey oraz solo, jedna z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych osobowości polskiej sceny rockowej ostatnich kilkunastu lat, wystąpi w Manchester i Londynie. Fani w Manchesterze będą mieli okazje posłuchać koncertu 6 kwietnia. W Londynie Nosowska wstąpi dzień później – tj. 7 kwietnia.

Artystka zawsze gra na własnych zasadach – tworząc muzykę, pisząc książki, kreując swoją obecność w mediach społecznościowych, czy podejmując współprace z markami. Dzięki prawdzie i emocjom, które wkłada we wszystko co robi, wierzą w nią i towarzyszą jej, fanki i fani w każdym wieku.

Nosowska wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia, za każdym razem redefiniując swoją muzyczną tożsamość. Album „DEGRENGOLADA” ukazał się w maju 2023 roku. Na płycie pojawiły się single – czerwona „Przytomna”, zielone „Runo” i żółta „Piękna Degrengolada”. Za każdym z tych utworów i barw Artystka ukryła różne znaczenia i emocje do rozszyfrowania dla swoich słuchaczy. Następnie Nosowska pokazała zupełnie inne oblicze „Degrengolady”, rozpoczynając trasę “Widzimy się wieczorem”. Kolory zamieniła na monochromatyczny minimalizm, a ruch w skupienie.

Na koncertach w Manchesterze i Londynie, Nosowskiej będzie towarzyszył jej niezawodny zespół w składzie: Michał FOX Król, Michał MALINA Maliński, Michał BUNIO Skrok i Miki Krajewski. Ze sceny będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu „DEGRENGOLADA”, ale także najważniejsze utwory z solowej kariery artystki.

Na koncert 6 kwietnia w Manchester Academy 2 bilety na można kupić na tej stronie , bilety na koncert 7 kwietnia w Londynie w Electric Brixton zakupić można tutaj. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie także w mediach społecznościowych.

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: