PolishNews24 Manchester

Cristiano Ronaldo nie zagra dla Manchesteru United

Na kilka dni przed rozpoczęciem mundialu w Katarze, Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu, który jak się okazało, skutecznie zakończył jego dalszą karierę w barwach Czerwonych Diabłów.

Portugalczyk nie przebierając w słowach powiedział co myśli na temat klubu z Old Trafford – Manchesteru United, do którego wrócił po latach. Ocenił aktualnego trenera, ale także wypowiedział się na temat swoich kolegów z którymi grał.

„Nikt ( żaden piłkarz) nie jest większy od klubu” (ang. “No one’s bigger than the club”) – powiedział kiedyś słynny trener Alex Ferguson związany z MU, który jest ojcem sukcesu Ronaldo ( to on sprowadził go do Manchesteru).

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Kierując się przytoczoną zasadą, wkrótce po wypowiedzi Ronaldo wielki baner z wizerunkiem CR7, który kibice mogli oglądać na głównej elewacji stadionu, został ściągnięty.

Władze klubu zebrały się i zdecydowały o rozwiązaniu umowy z piłkarzem. Strony porozumiały się, a Cristiano Ronaldo przestał być graczem United.

Source: twitter.com/ManUtd

Pięknie rozpoczęta historia na Old Trafford kilka lat temu, spektakularny powrót Ronaldo do MU, zakończyły się w dość nieoczekiwany sposób.
Ronaldo nie wybiegnie na murawę w pożegnalnym meczu przed fanami MU. Pożegnał ich w wydanym oświadczeniu w mediach społecznościowych, deklarując miłość do klubu i jego fanów.

Source: twitter.com/Cristiano

Photo by: PolishNews24

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: