Szukaj

Top

PolishNews24

Co tam słychać w PolishNews24 ?

Piszemy o świecie i o Polsce. Poruszamy wiele różnorodnych tematów.
Dzisiaj postanowiliśmy pozwolić sobie na odrobinę prywaty i napisać o nas samych.  Po kilku dniach laby i refleksji nad tym, co dalej, czas pandemii staraliśmy sie wykorzystać optymalnie. Powiedzieć, że pracujemy na najwyższych obrotach to mało. Mamy nadzieje, że widać to na stronach portalu PolishNews24. 
Udało się nam napisać dla was kilkadziesiąt artykułów. Czy ciekawych? To już wy musicie ocenić sami. Jeśli się podobają zachęcamy do komentowania ich na naszych profilach w social media. Ruszyliśmy z rozbudową portalu, choć nadal nie w takiej skali jaka mamy w planach… Naszym celem jest aplikacja mobilna. Pracujemy nad tym, ale to jest wyzwanie, które wymaga czasu i środków. 

Nasza społeczność w mediach społecznościowych, liczy już kilkaset osób i ciągle rośnie.Dzięki wszystkim za przyłączenie się do naszego apelu Like, share, follow facebook.com/PolishNews24


Wystartowaliśmy cykl fotoreportaży “Podróże online z PolishNews24”, a teraz rozpoczynamy pracę nad kolejnym projektem pt. “Ciekawe inicjatywy”.

W naszym dziale kreatywnym powstała nowa video prezentacja promująca portal PolishNews24.com – poniżej dla tych którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć 😉

Ot taka reklama, jak w TV, ważne, że można oglądać i nie trzeba pytać o wskazania lekarza czy farmaceuty 😉 

Udało się nam zaistnieć na platformie crowdfundingowej Patronite.pl, gdzie każdy kto uważa, że to co robimy ma sens,  może nas wspierać, stając się  naszym Patronem. Przy okazji dzięki za to, że nas doceniacie i jesteście z nami! Kto chce zostać naszym Patronem może zrobić to na stronie Patronite.

To tyle na dziś! Obiecujemy, że już niebawem kolejny update i więcej pozytywnych informacji. 
Pozdrawiamy serdecznie, 
Redakcja PolishNerws24.com

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Zobacz portal PolishNews24.com w social media! Dołącz do nas!