.

W portalu PolishNews24.com znajdziesz wiadomości i ciekawostki z Polski i ze świata.

Szukaj

PolishNews24 Warto wiedzieć

Wizyta Świętego Mikołaja w Wielkiej Brytanii niezagrożona pomimo pandemii

W czasie pandemii koronawirusa nic nie jest pewne. Nie dziwi więc, że można zadać sobie pytanie czy Święty Mikołaj przybędzie w te święta jak zwykle. Oto właśnie zapytał ośmioletni Monti premiera Wielkiej Brytanii Borysa Johnsona.

Source: https://twitter.com/BorisJohnson


Premier sprawę potraktował poważnie, bo jak napisał na Twitterze, sam zadzwonił do Mikołaja, by potwierdzić jego gotowość do pracy. Z informacji opublikowanych na profilu Johnsona w mediach społecznościowych wynika, że Mikołaj jest gotowy a wraz z nim Rudolf i inne renifery. Tym sposobem Monti i inne dzieci na Wyspach mogą spać spokojnie. Prezenty będą i żaden lockdown ani restrykcje temu nie przeszkodzą.
Niestety nie wiemy jakie Mikołaj ma plany co do innych krajów. Pozostaje nam czekać, kiedy szefowie innych rządów chwycą za słuchawkę, by dodzwonić się do Mikołaja zanim wsiądzie w sanie i pomknie po niebie do UK zostawiając za sobą gwiezdny pył.

W portalu informacyjnym PolishNews24 będziemy śledzić i relacjonować świąteczną wizytę Świętego Mikołaja na Wyspach, tak wiec bądźcie z nami i odwiedzajcie nasze strony regularnie! 🙂

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Zobacz portal PolishNews24.com w social media! Dołącz do nas!