Dobrze wiedzieć

Wiemy gdzie rozegrany zostanie mecz Polska- Albania. Za ile można kupić bilet na mecz?

Jak poinformował w wydanym komunikacie Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), mecz Polska – Albania 27 marca br., zostanie rozegrany na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Źródło: twitter.com/LaczyNasPilka

W październiku 2022 roku, podczas kontroli konstrukcji stalowej dachu wykryto wadę na jednym z odlewów, która stawiała pod znakiem zapytania korzystanie z obiektu w Warszawie. Podjęto szereg działań mających na celu naprawę wadliwego elementu.

27 lutego na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji wydarzeń całostadionowych w 2023 roku.

„PGE Narodowy jest miejscem bezpiecznym i można na nim organizować imprezy masowe” – podkreślał na spotkaniu Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego Włodzimierz Dola.

Największy stadion w Polsce przygotowuje się obecnie do zaplanowanych wydarzeń, w tym meczów z udziałem reprezentantów Polski.

Źródło: twitter.com/PGENarodowy

Ile będą kosztować bilety na mecz z Albania?

Bilety na mecz w tzw. “ w sprzedaży otwartej„ będzie można nabyć od 7 marca. Ceny biletów zależą od kategorii miejsc na stadionie. Cena biletów z kategorii pierwszej to 240zl, z kategorii drugiej to 180 zł , z kategorii trzeciej to 120 złotych. Bilet rodzinny ( opiekun + dziecko) można będzie kupić za 160 złotych. Bilety dla osób niepełnosprawnych ( na wózku inwalidzkim) kosztować będą 90 złotych.

Dokładny harmonogram cen biletów, kategorii można znaleźć tutaj.

Polska zagra w Marcu mecze z Czechami oraz Albania w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024.
Będą to pierwsze mecze jakie Polacy zagrają pod wodzą nowego trenera Santosa, który zastąpił na tym stanowisku Czesława Michniewicza po Mistrzostwach Świata w Katarze.

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: