PolishNews24 Manchester

Za nami pierwsza edycja polskich targów pracy i pomysłów na biznes PolishNews24

W sobotę 16 grudnia w Polskim Klubie w Bury odbyła się pierwsza edycja wydarzenia „ Polskie Targi Pracy i Pomysłów na Biznes” organizowanego przez portal PolishNews24.

Uczestnicy spotkania mogli m.in. wysłuchać wielu ciekawych prezentacji, uczestniczyć w warsztatach poświęconych szukaniu pracy i pisaniu cv, a także zabrać głos w dyskusji.
W ramach konkretnych bloków tematycznych, rozmawialiśmy o pracy, biznesie, o tym jak rozwijać ścieżkę kariery i budować długotrwałe relacje biznesowe. Wydarzenie swoją obecnością uświetnił Konsul Generalny RP w Manchesterze Pan Michał Mazurek. Nie zabrakło ciekawych gości specjalnych, wśród których pojawił się m.in. Pan Radosław Regiewicz z Partnerskich Klubów Biznesów w Polsce, skaut i trener piłkarski Maciej Herba, czy znany autor książek Grzegorz Glinka.

Ciekawym elementem sobotniego wydarzenia była dyskusja poświęcona powrotom z Wielkiej Brytanii do Polski. Podczas blisko godzinnej rozmowy zaproszeni do rozmowy przedstawiciele biznesu, osoby mieszkające na co dzień na Wyspach podzielili się swoimi opiniami na temat powrotów, a także innych istotnych kwestii dotyczących życia i pracy w Wielkiej Brytanii.

Dla osób, które nie miały okazji być 16 grudnia, mamy dobrą wiadomość. Kolejna edycja spotkania już na przełomie lutego i marca 2024r. Będzie jeszcze więcej ciekawych gości, firm, dlatego już dzisiaj serdecznie zapraszamy w imieniu PolishNews24. Więcej informacji przekażemy już niebawem. Firmy zainteresowane udziałem zapraszamy do zgłaszania chęci udziału za pośrednictwem specjalnego formularza kontaktowego na naszej stronie.
Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: