Podróże

Problemy na angielskich lotniskach

Opady śniegu i niskie temperatury, jakie występują od wczoraj w Wielkiej Brytanii, skutecznie utrudniają funkcjonowanie angielskich lotnisk.

Z powodu złych warunków atmosferycznych, pasażerowie muszą być przygotowani na opóźnienia, a nawet odwołania lotów.

Source: twitter.com/LDNLutonAirport

„Lotnisko jest otwarte i loty odbywają się, jednak mrozy powodują pewne opóźnienia i odwołania. Przed przybyciem na lotnisko sprawdź status swojego lotu w linii lotniczej oraz lokalne warunki podróży” – czytamy na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych londyńskiego lotniska Gatwick.

Source: twitter.com/Gatwick_Airport

„Dzień dobry! Lotnisko działa dziś normalnie, ale utrzymująca się zimna pogoda może nadal mieć wpływ na Twoją podróż. Pasażerowie powinni skontaktować się z linią lotniczą w celu uzyskania informacji o locie. Przed podróżą na lotnisko sprawdź porady drogowe i kolejowe i zachowaj ostrożność” – czytamy na profilu portu lotniczego w Manchesterze.

Source: twitter.com/manairport

“To było kilka zimnych dni w Liverpoolu” – czytamy na profilu lotniska w Liverpool, gdzie obok tekstu, opublikowano zdjęcie przedstawiające zaśnieżone lotnisko i pasy startowe.

Source: twitter.com/LPL_Airport

Planując podróż dzisiaj lub w kolejnych dniach, warto więc dobrze sprawdzić aktualne informacje publikowane przez porty lotnicze.

Poniżej zamieszczamy linki do kilku popularnych lotnisk w Wielkiej Brytanii, z których realizowane są połączenia lotnicze do Polski.

Manchester
London Gatwick
London Stansted
London Luton
Liverpool

Photo by #PolishNews24

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: