Top

PolishNews24 Polska Sport

Nowy kontrakt Brzęczka

Zbigniew Boniek – Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej potwierdził, że aktualny selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek, będzie prowadził drużynę do 31 grudnia 2021 roku.W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie Prezes PZPN napisał : “Gramy dalej” zamieszczając swoje zdjęcie z Jerzym Brzęczkiem na tle motta polskiej federacji piłkarskiej –” Łączy nas piłka”. 

Źródło: Twitter Zbigniew BoniekBrzęczek ma wielu zwolenników, ale nie brakuje również osób ze świata piłki nieprzychylnych jego metodom treningowym. Jedni twierdzą, że skoro udało mu się wywalczyć awans do Euro ( termin imprezy uległ zmianie z powodu COVID -19, impreza nie odbędzie się w 2020 roku ), inni zarzucali mu słaby styl gry drużyny. Dobrze, że sprawa dalszej współpracy selekcjonera z reprezentacją się wyjaśniła. Miejmy nadzieję, że wniesie to więcej spokoju w pracę drużyny, o co przełoży się na jej dobre wyniki.

Wspieraj PolishNews24.com
Jeśli podoba ci się to co robimy, możesz zostać naszymi Patronami na platformie Patronite.
Każda forma wsparcia, nawet najmniejsza kwota jest dla nas bardzo cenna i ważna. Wspierając nas drobnymi wpłatami, pomagacie nam w tworzeniu portalu PolishNews24.com, który dociera do coraz większej liczby Polaków z rożnych stron świata.
Dziękujemy!
Redakcja PolishNews24

Like, share, follow PolishNews24

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Podoba ci się strona PolishNews24.com? Wyślij info do znajomych! Dzięki ;)