Informacje Malta PolishNews24 PolishNews24 Malta Wiadomości

Morderstwo Polki na Malcie

Drugiego stycznia na Malcie, w miejscowości Sliema, w godzinach porannych znaleziono zwłoki Polki.

Ciało odkryto w Independence Garden w Sliemie, bardzo popularnym miejscu zarówno wśród lokalnych mieszkańców jak i turystów.
Policja zatrzymała 20 latka, który najprawdopodobniej przyczynił się do śmierci naszej 29 letniej rodaczki.

Jak donoszą maltańskie Media, podejrzewany o morderstwo dwudziestolatek, przed zatrzymaniem wtargnął do oddalonego w niewielkiej odległości od miejsca zdarzenia kościoła Balluta, gdzie zachowywał się bardzo dziwnie, przewracając krzesła. Po wezwaniu policji, został aresztowany.

Policja bada sprawę i wszystkie związane z nią okoliczności.

To niesłychana tragedia, kiedy życie traci niewinna osoba. Sprawa jest bardzo bulwersująca i poświecono jej sporo uwagi w lokalnych, maltańskich mediach. Takiego zdarzenia nie było na Malcie kilka lat. Od czasu znalezienia zwłok Polki, praktycznie codziennie pojawiają się w prasie nowe informacje na temat podejrzanego– mówi Agnieszka nasza korespondentka PolishNews24 na Malcie.

Lokalni mieszkańcy nie pozostali obojętni wobec tego co się stało. Na miejscu zdarzenia składne są kwiaty i zapalne znicze. Aktualnie trwa internetowa zbiórka środków „Help the family of Paulina Dembska”, które zostaną przekazane rodzinie, aby pomóc w sprowadzeniu ciała tragicznie zmarłej Polki do kraju – dodaje korespondentka PolishNews24.Photos by PolishNews24.com

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
error

Zobacz portal PolishNews24.com w social media! Dołącz do nas!