Sport w Polish News 24

Mecz Polska – Chile. Ostatni sprawdzian kadry przed Mistrzostwami Świata w Katarze

Przed nami najważniejsza impreza piłkarska o randze światowej. Fani footballu już zacieraj ręce bo przez miesiąc będzie to dla nich prawdziwa piłkarska uczta – mecze codziennie, kilka razy dziennie, a do tego z udziałem znanych piłkarzy z całego świata. W grodzie 32 drużyn jakie zagrają w Katarze, znalazła się także Polska. Ostatnim sprawdzianem przed mundialem dla polskiej kadry będzie mecz z Chile.

Źródło: twitter.com/LaczyNasPilka

Drużyna z Ameryki Południowej to oczywiście nie tak utytułowany rywal jak Argentyna ( z która zagramy w fazie grupowej katarskiego turnieju), ale także groźna, potrafiąca grac szybka i niekonwencjonalna piłkę w południowym wydaniu.
Mecz, który miał zostać rozegrany w Warszawie na Stadionie Narodowym, ostatecznie zostanie rozegrany w Warszawie, ale na stadionie Legii.

Miejmy nadzieje, że ten ostatni mecz Polski przed Mistrzostwami Świata wleje optymizm i nadzieje na dobrą grę Polski w Katarze. W kadrze niewątpliwie mamy kilku utalentowanych graczy, potrafiących grać w piłkę co udowadniają grając na co dzień w swoich klubach. Pytaniem zasadniczym pozostaje jak to grono będzie radziło sobie jako zespół i czy Czesław Michniewicz będzie potrafił tak poukładać drużynę by odnieść sukces w nadchodzącym turnieju.

Transmisja meczu Polska Chile do obejrzenia na żywo dzisiaj o godzinie 18 polskiego czasu , m.in. w TVP 1 i TVP Sport.

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: