Podróże Praca i Binzes Wiadomości

Loty w okresie świąteczno- noworocznym

Czas podróży świąteczno- noworocznych wiąże się nie tylko z utrudnieniami spowodowanymi zwiększonym natężeniem ruchu na dworcach czy w portach lotniczych. To także zdecydowanie większe obciążenie portfeli podróżujących.

Przyglądnęliśmy się cenie usług popularnych linii lotniczych oferujących przeloty do Polski z Manchesteru i Liverpoolu pod koniec roku.

Jeśli planujecie podróż lotniczą do Polski tak, by wziąć udział w przygotowaniach wigilijnego stołu, to pamiętajcie, by zaplanować ją przed 20 grudnia.

Przykładowo: lot do Krakowa liniami Ryanair z Manchesteru 16 grudnia to wydatek rzędu 95 funtów. Wizz Air oferuje lot do Katowic 17 grudnia za 81 funtów. Po 20 grudnia ceny drastycznie rosną, dlatego Ci, którzy chcą wpaść do teściowej na przysłowiowe “gotowe” muszą się liczyć z wydatkiem przekraczającym 100 funtów ( Ryanair: 23 grudnia Manchester- Kraków 133.99 funtów; Wizz Air: 23 grudnia Liverpool – Gdańsk 130,99 funtów)

Jeśli ktoś pragnie spędzić tą niezapomnianą noc w powietrzu, to znaleźliśmy bardzo atrakcyjną ofertę Wizz Air z Liverpool do Katowic za jedyne 16,99 funtów.

Planując powrót do Anglii jeszcze w grudniu, pamiętajcie, że im bliżej Sylwestra tym wyższe ceny.

Wysokie opłaty za przeloty do Anglii będą utrzymywać się praktycznie do połowy stycznia i przekraczać kwotę 100 funtów bez względu na kierunek.

Oczywiście można skorzystać również z popularnych wyszukiwarek połączeń lotniczych takich jak: Skyscaner, Kiwi, Momondo. Podróżować możemy wówczas nieco dłużej, ale może się okazać, że zdecydowanie taniej.

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: