USA

Loteria POWER BALL w Stanach Zjednoczonych

W Stanach Zjednoczonych loteryjne szaleństwo. Nic dziwnego, skoro do wygrania było ponad dwa miliardy dolarów amerykańskich.

“Czy ktoś trafił? Czy pula wzrośnie jeszcze bardziej? Przekonamy się już niebawem. Czekamy na oficjalny komunikat organizatorów loterii” – tak pisaliśmy wczoraj w portalu PolishNews24 przed ogłoszeniem oficjalnych wyników losowania.

W amerykańskiej loterii POWER BALL padła główna, rekordowa wygrana. Kwota robi wrażenie, bo to aż 2,04 MILIARDA dolarów amerykańskich. Jeden szczęśliwy los sprzedany został Joe’s Service Center w Altadena i pasował do wszystkich 6 liczb w losowaniu.

Organizatorzy loterii POWER BALL pierwotnie szacowali wysokość wygranej na 1.9 miliarda dolarów, ale ostatecznie pula wzrosła do 2.04 miliarda. Tym samym jest to światowy rekord wysokości wygranej. Wczorajsze losowanie opóźniło się. Oficjalnie z powodu procedur bezpieczeństwa, które mają zapewnić prawidłowość przeprowadzonego losowania. Ostatecznie maszyna losująca ruszyła, typując następujące liczby: 10-33-41-47-56-Power-10.

Source: twitter.com/calottery

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
Please follow and like us: