Biznes Polish News 24 Polska Praca i Binzes

Jak skutecznie pozyskiwać nowych partnerów biznesowych z Partnerskimi Klubami Biznesu

Sytuacja spowodowana przez pandemię koronawirusa COVID-19 sprawiła, że skuteczne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, czy sponsorów stało się jeszcze trudniejsze  i jak nigdy wcześniej wymaga odpowiedniego podejścia i narzędzi. 
Na gruncie sportowym, pozyskanie stałego finansowania od partnerów, w chwili kiedy mecze rozgrywane są bez publiczności, stało się niemałym wyzwaniem dla właścicieli klubów, klubowych działów marketingu, czy też działów obsługi klienta biznesowego. 
W obecnej sytuacji, bardzo pomocny może okazać sie w tym względzie autorski projekt rozwijany w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej pod nazwą Partnerskie Kluby Biznesu.


Przedsiębiorcy zrzeszeni w PKB mają możliwość wymiany informacji, współpracy biznesowej i pozyskania wsparcia swoich klubów sportowych.  
W dobie pandemii mogli się spotykać w ramach licznie organizowanych webinarów i spotkań online. 
Na łamach portalu PolishNews24 pisaliśmy o tym w artykule pt. Współpraca biznesowa w czasie pandemii COVID-19

To co wyróżnia projekt Partnerskich Klubów Biznesu, to nieustanne poszukiwanie nowych pomysłów i odpowiedzi na pytania jak radzić sobie w tym nieszczególnie łatwym czasie, oraz jak zwiększać możliwości pozyskania wsparcia dla planowanych projektów biznesowych i sportowych. 
Niebawem odbędzie się kolejny webinar, który poprowadzi Prezes Zarządu PKB Pan Radosław Rogiewicz. 
Udział w evencie, jak zapowiadają organizatorzy jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zgłoszenie poprzez rejestrację udziału w wydarzeniu na stronie organizatora jakpozyskiwacsponsorow.pl
PKB otwarte są  na partnerów z całej Europy, dlatego zapraszają również zainteresowanych spoza granic Polski.
Reasumując, jeśli szukacie sposobu na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych jako firma, lub wsparcia jako klub sportowy, udział w nadchodzącym wydarzeniu może okazać się w tym bardzo pomocny.

Portal informacyjny PolishNews24.com  dołączył do grona partnerów projektu PKB, wspierając go jako Patron Medialny.

Dołącz do nas, udostępniaj artykuły PolishNews24.com w social media:
error

Zobacz portal PolishNews24.com w social media! Dołącz do nas!